Ankara 1 Şubesi

Gölbaşı Temsilciliğimiz İş Yeri Temsilcilikleriyle Bir Araya Geldi

GÖLBAŞI TEMSİLCİLİĞİMİZ İŞ YERİ TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

 

       Eğitim-Bir-Sen Gölbaşı Temsilciliğindeki işyeri temsilcileri eğitim-öğretim sorunları ve sendikal gündemi değerlendirmek üzere bir araya geldiler.

 

     Eğitim-Bir-Sen Ankara 1 No.lu Şube   Başkanı  Sayın Yüksel Haşlak, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Gölbaşı Temsilcisi Sayın  Etem Akçay, Gölbaşı Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve işyeri temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

     Sendikal örgütlenmede işyeri temsilcilerinin önemine değinen Gölbaşı Temsilcisi  Sayın Etem AKÇAY Gölbaşı'nda Eğitim-Bir-Sen'in yetkili olmasında ve bütün sendikal faaliyetlerde işyeri temsilcilerinin alın terinin olduğuna dikkat çekerek bu tür değerlendirme toplantılarını bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini söyleyerek katılımcılara teşekkür etti.

     Toplantıda katılımcılara hitap eden Şube Başkanı Sayın Yüksel HAŞLAK da yerel ve ulusal eğitim sorunlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Gölbaşı'ndaki Eğitim-Bir-Sen işyeri temsilcilerinin sadece Eğitim-Bir-Sen'i değil, yasal olarak kurumlarındaki bütün eğitim çalışanlarını temsil ettiğine dikkat çeken HAŞLAK, "Çünkü Gölbaşı'nda bütün kurumlarda en fazla üyeye sahip sendika Eğitim-Bir-Sen’dir. Bu durum bizi memnun etmekle beraber sorumluluğumuzu da arttırıyor. İşyeri Temsilcilerimizle beraber sendikamızı daha güçlü hale getirmek ve eğitim sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak için elimizden geleni yapacağız." şeklinde konuştu.